Skip to main content

Dvojjazyčná mateřská
a základní škola

třída Kosmonautů 1338

Maple Bear Olomouc

Dvojjazyčná mateřská škola Maple Bear se sídlem v olomouckém BEA Centru zahajuje výuku v září 2024, základní škola ji bude následovat v září roku 2025. BEA Centrum motivuje žáky k podnikavosti a vzdělávání. Jako líheň a zdroj inspirace nejrůznějších inovací podporuje mladé vědce, a je tak ideálním místem pro založení mateřské i základní školy vycházející z inovativních principů kanadského vzdělávání.

Imerzní metoda výuky anglického jazyka

Výuka je vedena v anglickém i českém jazyce

Vzdělávací program

Kombinace kanadského a českého vzdělávacího programu

Třídy

Třídy s nízkým počtem žáků

Učitelé

Dva učitelé na každou třídu

Školné

S nabídkou školného pro rok 2024/2025 získáte to nejlepší možné vzdělání pro vaše dítě za tu nejnižší cenu. Školné zahrnuje učební materiály, pomůcky i učebnice.

Aktuality

Prozkoumejte náš blog s novinkami z Maple Bear, články o vzdělávání a tipy na vzdělávání.

Více informací

Czesne oraz plan lekcji na rok szkolny 2023/2024

Miujeme naši Maple Bear! Škola je bezpečná, čistá, učitelé a další pracovníci jsou vstřícní. Je vidět, že škole na dětech opravdu záleží, výborně o ně pečuje a jejich bezpečí je pro ni na prvním místě. Je radost sledovat, jak náš syn v Maple Bear roste a učí se. Doma nám zpívá písničky, které se ve škole naučil, vypráví, co všechno dělal. Maple Bear moc doporučujeme!

Maple Bear USA

Mám velkou radost, že moje dcera každý den odchází do školy, kde dostává dobré vzdělání a kde může dát průchod své kreativitě a dělat to, co ji baví. Společně se spolužáky i učiteli rozvíjí své komunikační dovednosti a učí se pracovat ve skupině s ostatními. Je o ní dobře postaráno a je v milujícím prostředí.

Maple Bear Vietnam

Mateřská škola Maple Bear je klidným a laskavým místem. Tým školky podporuje děti při každém krůčku, který ve svém vzdělávání udělají. Namísto memorování se děti učí prostřednictvím nabývání nových zkušeností. To nás moc těší. Školku Maple Bear opravdu moc doporučujeme a dáváme jí nejvyšší možné hodnocení!

Maple Bear Bulgaria

Škola a i její vzdělávací program dbají na individuální rozvoj všech dětí. Díky tomu se z mé stydlivé holčičky stala sebevědomá bilingvní slečna.

Maple Bear Singapore

Statut Przedszkola

Statut Szkoły